On Earth devastated by humanity's greed... authoritarian dystopias, megacorporations, sprawling cities, high technology and poverty rule. Future is not so bright after all, only if illuminated by millions of neon lights.
 
HomeHome  RegisterRegister  Log inLog in  

Share
 

 Tehstes Lefraudore

Go down 
AuthorMessage
Tehstes
Admin
Tehstes

Posts : 123

Tehstes Lefraudore Empty
PostSubject: Tehstes Lefraudore   Tehstes Lefraudore Empty14/7/2016, 00:32

Tehstes Lefraudore


Tehstes Lefraudore Based10


Tehstes Lefraudore je známa prevažne pod svojim pseudomimom "Čierna Vdova". V minulosti niekoľkonásobná sériová vrahyňa. Zabila nespočet mužov a žien, čo jej pri svätom súde zabezpečilo trest najvyšší, smrť. Vďaka tomuto rozsudku sa dostala tam, kde sa nachádza teraz. Známa pod prezývkou Succas, čo je odkaz na jej minulosť a na "temnotu", ktorá do nej bola vložená. Tiež ju poznajú pod pomenovaním "XIX", či "Devätnástka", čo je jej poradové číslo v radoch Inkvizície.  Je 19 najsilnejším členom. Čo sa týka jej priezviska a rodu, Lefraudore je pomerne silný a známy šlachtičný rod, ktorý sa ju kvôli vraždám a odsúdeniu zriekol. Stále žijú obaja jej rodičia, aj keď sú veľmi, veľmi starý.

Tehstes Lefraudore Separator


  • Meno a Priezvisko: Tehstes Lefraudore
  • Prezývka: Čierna Vdova , Succas
  • Pohlavie: Ženské
  • Odhadovaný vek: 23-27
  • Dátum narodenia: N/A
  • Organizácia: Svätý rád / Inkvizícia
  • Aktuálna hodnosť: XIX,


Tehstes Lefraudore Separator


Telo


Tehstes Lefraudore Bodyba10
Tehstes patrí k veľmi svalnatým osobám. Jej telo je viac menej vysekané a zocelené po mnohých stretoch a ťažkej fyzickej námahy. Nie je to tá typická paničká či žena, ktorú by ste hlavne v meste stretli. Už na prvý pohľad je zjavné, že by dokázala holými rukami zabiť človeka. Je to vidieť v podstate na každej svalovej partii. Od "core", ktorý má podstatne väčší, po boky, stehná, a aj na druhú strnau, ramená, chrbát a ruky. Všetko má svojim spôsobom vyvážené. Je Vysoká približne 175 centimetrov a má 85 kíl, za čo môžu rôzne mutácie a modifikácie, ktoré od Inkvizície dostala. Telo má posiate jazvy a sama o sebe má zľahka opálenú pokožku, nie je bledá ako stena. Jej vlasy sú blond, rovné a dlhé až po lopatky. Oči naberajú sivú farbu.

Tehstes Lefraudore Separator
Zbroj Inkvizície


Tehstes Lefraudore Unifor10


V situáciach ktoré si vyžadujú fyzickú ochranu, v dlhých bojových stretoch a oficiálnych misiách na ktorých je 100% isté že sa bude jednať o tvrdý a krutý boj, alebo vymietanie, chodieva oblečená vo svojej Inkvizítorskej zbroji. Nemýľte si ju ale s nejakým plným plátovým brnením, ako to mávajú Paladinovia. Nie, jej zbroj je zameraná skôr na taký vyvážený pomer pohyblivosti a ochrany. Jedná sa o prešívanú koženú brigadu s ramennými chráničmi, vysokými vojenskými čižmami, pláśťom a klobúkom. Plášť je take vojenskej zelenej farby so zlatými vozrmi, pri čom ma na pravom límci dve medaile a ocenenia, ktoré zatiaľ získala. Celé brnenie má hneď dva hlavné symboly. Za prvé sa jedná o svetský symbol a symbol paladinského rádu, za druhé sa jedná o "smrť", čo je symbol inkvizície. Opasok jej pridržiava niekoľko malých vakov a púzdro na osobnú mušketu, taktiež na jej obľúbený meč ktorý je v podstate magickým artefaktom. 

Tehstes Lefraudore SeparatorUniforma Inkvizície


Tehstes Lefraudore Unifor11


Pochopiteľne ale v takto nápadnej zbroji nemôže chodiť stále a ani to nerobí. Jej klasickým odevom je Uniforma Inkvizície, aj keď taká jej vlastná, odhalenejšia verzia. Najdôležitejší je plášť ako taký, na ktorom sa nachádza vysoký golier a ramenné chrániče, zobrazujúce jej postavenie v Inkvizícií. Výnimočne ale toto oblečenie neukazuje žiadne lebky, nemá totiž na práci odstraśiť bežných ľudí a občanov, keď ju v tom uvidia. Plášť je svetlo modrej, až takmer fialovej farby s neutrálnym odtieňom. Chrániče majú matnú farbu matnej mosadze. Naďalej toto oblečenie obsahuje zakrytie hrude cez niečo ako podprsenku, ktorá sa ale využíva ako normálny kus oblečenia, nie spodné prádlo. Nemá tenké remienky, ale klasickú elastickú hrubú návliečku. Je rovnakej farby ako plášť, a rovnakej farby sú aj jej ženské nohavice podobné tým, ktorú nosievajú neozbrojený vojaci. Vojenské topánky a rukavice majú takteiž rovnakú farbu. V podstate je to sfarbením taká typická uniforma, ktorá len na určitých častiach má iný odtieň a podobne. Jej opasok je hnedý a prispôsobený na držanie meča a muškety, ktoré zo sebou vždy nosí.

Tehstes Lefraudore Separator

Succas podoba


Tehstes Lefraudore Tumblr10


Succas podoba je jej špecifická schopnosť, démon, ktorý bol použitý ako základ pre jej mutácie a schopnosti. Succas je démon ukazujúci sa ako ženské pohlavie. Zväčša naberá podobu čiernovlasej prekrásnej ženy ktorá má obrovský sexappeal. Pochopiteľne má aj špecifické vizuálne abnormálnosti. Napríklad baranie stočené rohy a veľmi pevný chvost. Pri premene jej stmavnú vlasy, a zmení sa vlastne celá ich štruktúra, rovnako ako štruktúra tváre. Z hlavy, spoza vlasov jej vyrazia dva baranie zakrútené roky, jej pery viditeľne sčervenajú a pokožka naberie medový odtieň. Celé jej telo sa zmenší o niekoľko centimetrov, približne na takých 164, čo je však zvláštnejšie je práve váha, ktorá sa znova o niečo zvýši na dobrých 90 kíl. V tejto forme tiež na ostatných pôsobí veľmi príťažlivo, až neodolateľne. Hlavne pre mužov je veľmi ťažké sa na hocičo sústrediť.

Tehstes Lefraudore Separator

Povaha

Tehstes je živá osoba, užíva si života na plno. Na plno sa smeje, na plno plače, na plno nadáva. Pochopiteľne je ale veľmi dobrá klamárka, inak by toľko mužov nedokázala dostaď do postele a zabiť ich tam. No je ťažko povedať, či je príjemná. Ak sa správa prirodzene, skôr príde ostatným trocha desivá, pretože vôbec nemá zábrany a nedá sa povedať, čo spraví. Nepredvídateľná a len veľmi ťažko kontrolovateľná. Chýba jej disciplína, nadáva, uráža druhých, robí si z druhých srandu, dosť nevrlo a oplzlo žartuje, či sa niekedy správa a oblieka sa. To ale už záleží na situácie a mieste, či skupine ľudí s ktorými sa práve nachádza. Nie je vôbec svätec, no ak to situácia vyžaduje, vie sa ovládať, veľmi dobre. AJ keď verí v božstvá, neznamená to, že ich rešpektuje a uznáva. No to reálne vôbec nepotrebuje robiť, pretože ona je Inkvizítor. Ona démonov nečistí a nezaháňa, ona ich zabíja, ničí, požiera a konzumuje. Od toho bola vytvorená a od toho tu je.

Tehstes Lefraudore Separator

Schopnosti

Čo sa týka schopností, Tehstes je veľmi dobrý bojovník. Posledných desať rokov strávila v kobke Inkvizície, kde ju hádzali pod zuby jednému démonovi, po druhom. Pochopiteľne ju nechceli zabiť, ale vycvičiť. Učili ju boju s každým druhom zbrane, a to tým nepríjemným a ťažkým spôsobom. Dokáže využívať strelné zbrane rovnako dobre, ako šable, meče či dýky. Jej špecialitou je ale boj s holými rukami. Hlavne keď sa premení, stáva sa z nej veľmi ťažký súper. Číslo 19 znamená, že je 19 najsilnejším členom jadra Inkvizície. Mnoho krát ju kvôli tomu súperi podceňujú, teda hlavne Paladini. Tí totiž majú informácie o tom, že Jadro Inkvizície tvorí dvadsať členov a byť 19, nie je žiadna výhra. No zväčša veľmi rýchlo zmĺknu, keď ju vidia bojovať s niekým, alebo niečím. Normĺany bežný vojaci a Ľudia nemajú proti žiadnemu členovi inkvizície šancu. Sama bola modifikovaná, cvičená, mentálne a fyzicky pripravovaná na boj s omnoho horšími vecami, než je práve človek. Na druhú stranu nie je príliš technický typ, aj keď vie využívať rôzne vymoženosti, opraviť ich, vyrobiť či udržiavať jej už môže robiť problém. Tehstes je imúnna voči jedom, nákazám, morom a dokonca aj magických chorobám, zariekavaniu, prekliatiam a podobne. Je to kvôli tomu, že už nie je človek, ale skôr démon ako taký. Na nich ich vlastná mágia tohto typu, (teda Entropia), nepôsobí. Tiež jej pokožka naberá rovnaké vlastnosti, ako Succus, a ako každého iného démona. Je veľmi pevná a odolná. Má veľkú odolnosť voči mágií a fyzickým poraneniam. V podstate veľmi podobné ako pokožka vlkolakov či vlkenov, proti ktorým poslednú dobu tak často bojujú. Sama vie využívať Entropiu a "temnú" démonskú mágiu.

Tehstes Lefraudore Separator


Minulosť

O minulosti sa príliš rozpisovať netreba. Tehstes je v podstate mladou šľachtičnou z rodu Lefraudore. Jej rodičia boli hlavne v meste a na dvore veľmi uznávanými osobami, od nej sa očakávalo že preberie v budúcnosti ich miesto, hneď po tom, ako si nájde manžela a podobne. Typická šľachtická rodina. Tehstes chodila na tú najlepšiu univerzitu kde študovala rôzne vedy a veci, ktoré v živote nebude potrebovať a v živote nevyužije. Išlo skôr o pre šľachtičnú nutnosť. Zoznámila sa s inými ľuďmi z ostatných šľachtičkých rodín a spolu robievali dosť zvrátené a nepríjemné veci, ktoré by normálnych ľudí dávno dostali do väzenia. Typická žena, ktorá si robievala srandu zo spodiny a z obyčajných ľudí. Všetci boli na jedno kopyto. Skúsili rôzne druhy ópiá, vždy keď mali voľno, tak sa organizovala nejaká oslava. Dôvod sa vždy našiel. dôležitá bola na týchto večierkoch hlavne prestíž a alkohol. Proste mladý študenti univerzity, ktorý mali viac peňazí, než by za celý svoj život stihli minúť a rozflákať. Tehstes sa teda v mladosti poddávala rôznych pôžitkom a "hriechom". Hlavne teda čo sa fyzických týkalo. 

No mladú šľachtičnú to prestalo baviť a vo veku devätnástich rokov, čo bolo mimochodom pred dobrými 15 rokmi, začala vykonávať omnoho nelegálnejšiu činnosť. Stala sa z nej čierna vdova. Začala vábiť mužov a ženy do svojho náručia, postele, kde si s nimi užila a následne ich rôznym spôsobom zabila. Kto vie prečo, no sama pred súdom tvrdila, že sa len nudila a táto činnosť ju naozaj bavila. Pochopiteľne o tom jej priatelia, rodičia a podobne vedeli, no tiež im to neprišlo až také hrozné, Šlachtici mnoho krát robili horšie, omnoho horšie veci. Prúser bol, keď našli mŕtveho jedného z jej rovesníkov vo svojej posteli, rozpáraného ako prasa. Keďže sa nemohla na nič vyhovoriť a nemala ani žiadne alibi, a postavila si proti sebe jeden z dôležitých rodov, nikto ju už nemohol kryť a ona sa dostala pred svätý súd, súd paladinov a kňazov, ktorý rozhodol o jej treste. Mala zomrieť a mala byť popravená, aj keď nie verejne.

No nestalo sa tak. Aj keď bola odvedená do cely, kde dlhé týždne nemohla v podstate robiť vôbec nič, len prežívať, nestalo sa tak. Vytypovala si ju totiž Inkvizícia. Mala pomerne dobrú telesnú stavbu, bola mladá, zdravá a silná žena, takže jeden z dobrých materiálov na ich mutáciu, pokusy, operácie a modifikácie. Ona nemala nikdy úplne na výber. Pochopiteľne mohla odmietnuť, no to by znamenalo smrť. Ak niečo nechcela, tak to bolo práve zomrieť. Preto sa rozhodla ponuku prijať a tak sa začala ďalšia etapa jej života, ktorá trvala ďalších 10 rokov. Na jej tele sa spáchali rôzne "zločiny" proti prírode. Modifikácie, mutácie, magické úpravy. V podstate z nej spravili fyzicky dokonalého bojovníka a vojaka, proti hocijakému súperovi, ktorého by mohla v budúcnosti stretnúť Po úspešných testoch bol na rade jej dlhý výcvik, ktorý spočíval v naučenia sa narábania s rôznymi zbraňami a rovno aj praxou, čo sa boja týkalo. Jej protivníci neboli vždy len ľudia, ale hlavne démoni, ktorých Inkvizícia využívala presne na tieto účely. Desať dlhých rokov sa venovala tejto činnosti, pri čom nemala absolútne žiadny rozhľad v okolitom svete. Až po tom sa jej podarilo celý tento tréning prežiť a začala jej cesta ako člena Inkvizície. O necelé tri roky sa predrala do "jadra" celej organizácie, čo jej prinieslo ďalšiu "výhodu", mutáciu, alebo ako by ste tomu povedali. Získala mutáciu na základe démona známeho ako "Succas". O ďalší rok postúpila o číslo ďalej.

Tehstes Lefraudore Separator
Back to top Go down
 
Tehstes Lefraudore
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Cybergenesis :: Hra :: Postavy :: Aktívne postavy-
Jump to: